טעימה מהמופע​

שילוב של סיפורים מעוררי השראה, תובנות עמוקות וראיית הטוב בכל. ערב ייחודי, מרגש ובלתי נשכח!

מופע "צלילים שלובים"

מופע מוסיקלי ייחודי המשלב סיפורי חיים מעוררי השראה על כוחה של תקווה, הטוב והתודה.

מפגש אופטימי הנותן פרספקטיבה אחרת על החיים ודרך נוספת לצליחת משברים תוך התמקדות בטוב. שיתוף במסע האישי של מוטי זליקוביץ ונילי סגי זקס בשילוב הנגינה בפסנתר.

יצחק לנגה
קרא עוד
מוטי היקר, ריגשת בערב מרגש ומלא תוכן. לימדת פרק חשוב באמונה והכרת הטוב וראיה אופטימית של החיים. כה לחי! בהערכה ואהבה גדולה🙏❤️
רחל שטיין
קרא עוד
רק כעת חזרתי מהעיר…. וכל השעות האלה הלכתי בלב עם מי שאתה מוטי עבור העולם- עבור כולם. איזה גיוון של אנשים הגיעו להתרגש איתך כמה אור הקרנת. ובאיזו אצילות ופתיחות ורגישות וחוכמת לב- חיברת את כולם אליך לשליחות שלך. למהות שלך.
נחלה גולדברג
קרא עוד
מוטי! ריגשת,הצחקת,החכמת וכל זה היה בכך שהיית אתה עצמיך!! האיש והאגדה המהלכת,היה לי לעונג להשתתף היום באירוע מיוחד כלכך! תזכה לעוד שנים רבות של עשיה והשקעה חיובית על כל הסובבים אותך.
לאה סרוסי
קרא עוד
מוטי היקר🏆🏆🏆🏆 עד היום הערצתי וחייבת לומר לך היה מרגש, מאלף, מעניין, מכובד ועוד מילים שאין לי במלאי. סתם קוריוז היית אומר לי להביא טישיו🤩 ניפגש
חוה פלשטיין
קרא עוד
תודה על ערב מרגש בו שיתפת אותנו בפרקים חשובים מחייך .השילוב בין סיפור החיים שלך לבין סיפורה של נילי ,נעשה בטוב טעם ,וכמובן שהמוזיקה תורמת מאוד לאווירה . התחלתי לקרוא את הספר
רבקה כהן
קרא עוד
השיחה של מוטי מרתקת, וסיפור החיים שלו מעורר התפעלות. מוטי שוזר לאורך כל השיחה את ההתעסקות בשאלה "למה אני" מתוך תובנות החיים שלו. שאלה שבאה מתוך מקום של התבוננות פנימה וחיבור לעשייה. השיחה הזו משמעותית לכל אדם באשר הוא. ואין ספק כי כל אחד מהמשתתפים יצא מהשיחה עם תובנות חדשות וחשיבה על החיים האישיים שלו- "למה אני" הוסיף ואומר שלאורך השיחה מוטי קשוב למשתתפים ונותן מענה לשאלות שמתעוררות. מומלץ בחום. רבקה כהן רכזת נוער כוכב השחר.
אמונה מלאכי
קרא עוד
זכינו שמוטי העביר לנו שיחה בשבת בר המצווה של בננו, מוטי ריתק אותנו, ראינו מזה חיים עם מלא משמעות. באמת מעורר השראה!
תודה רבה על הידע הרב ששיתפת אותנו בו. למדנו רבות עד כמה חשוב לשנות את ההרגלים על מנת לשמור על בראות תקינה
שרון אמדדי
שרון אמדדי רכז נוער עטרת
קרא עוד
במוצ"ש 25.6.22 זכינו לשמע שיחה מפי מוטי זליקוביץ לנוער ומבוגרים בישוב עטרת. השיחה הייתה מעניינת, מעצימה, מלאת מחשבות ותובנות על מעשינו ושליחותינו בעולם. מוטי מוביל את הרצאתו סביב הדילמה "למה אני" בכל אתגר ובכל מעשה שאליו נקלע מתוך התבוננות ואמונה שלמה בדרכו ושליחותו. כולנו יצאנו נפעמים מהשיחה שהייתה משמעותית לכל אחד ואחת. חשוב לציין כי מוטי עונה על שאלות תוך כדי ההרצאה ובסופה נשאר עוד כחצי שעה לדיון בשאלות הקהל. כמו כן אפשרי ומומלץ לרכוש את ספרו במקום . מומלץ מאד לכל רכזי הנוער ולכל רכזות התרבות למבוגרים.
הקודם
הבא

הזמינו את המופע המוסיקלי גם אצלכם!